Soru ve Görüş Bildirimi

Soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan dolayı çok mutlu oluruz.

Bize Ulaş

Dağıtım Ağımız

Author
Arslan Bant

Koli Bandı

Koli bantları günlük hayatta birçok iş alanların da kullandığımız yapıştırıcı özelliğine sahip tek tarafı tutkal sürülmüş Bopp filmlerden oluşur.Kaliteli ve uygun fiyatlı koli bandı temin etmek ya da fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koli Bandı Fiyat Bilgisi Almak İstiyorum

Koli Bandı

Koli Bandı; günlük hayatta birçok iş alanında kullandığımız kuvvetli yapışma özelliğine sahip tek tarafı tutkal sürülmüş Bopp filmlerden oluşur.

Koli Bantları sayesinde kimi zaman kırılan veya yırtılan eşyalarımızı tamir eder kimi zaman ise korunması ve saklanması gereken eşyalarımızı bantlar ve paketleriz fakat esas itibari ile koli bandı’nın kullanım amacı gayet belirgindir; genellikle sanayi ürünlerinden tutun, gıda, kimya, tekstil ve hemen hemen bütün sektörler tarafından kullanımı söz konusudur, güçlü bir yapıştırıcı özelliğine sahip olan koli bandı sayesinde koli ve ambalajların paketlenmesi daha güvenli olur, plastik ambalaj çemberi, ip veyahut zımba tekniği kullanmak hiç bir şekilde koli bandının vermiş olduğu kolaylığı ve sağlamlığı sağlamaz, evlerimizde dahi koli bandı kullanarak birçok sorunun üstesinden rahatlıkla gelebiliyoruz bu sebeple koli bandını hayatımızın hemen hemen her aşamasında görebiliyoruz.

Koli Bandı Türleri

  • Hotmelt Koli Bandı
  • Akrilik Koli Bandı
  • Renkli Koli Bandı
  • Baskılı Koli Bandı

Koli Bandı Kullanımı

Koli bandı; dayanıklı ve güçlü yapıştırıcı özelliği ile mutfak, bahçe, giyim, ayakkabı ve benzeri gibi ilgili ilgisiz tüm alanlarda size kolaylık sağlar.

Koli Bandı yoğunlukla ambalajlama ve paketleme işlerinde kullanılır, seri üretim yapan entegre tesisler yoğunlukla uzun metrajlı koli bantlarını tercih etmektedirler, el aparatı veya el ile kullanmayı tercih eden firmalar ise genellikle standart ebat koli bantlarını tercih etmektedirler.

Bireysel kullanımlarda koli bandı bir çok alanda imdadımıza koşar; örneğin, ayakkabınız yırtılmışsa veya yağmurlu günlerde su tutuyorsa böyle zamanlarda koli bandı imdadınıza yetişir, Sandalye, Koltuk, Masa ve buna benzer sürüklerken ahşap zeminlerinize kolaylıkla zarar verebilecek ev ve ofis ekipmanlarınızın ayaklarının altlarına köpük bant yapıştırılması zeminlerinizi çizilmelere karşı korur, evde beslediğiniz evcil hayvanlarınız tüy döker ve kıyafetlerinizin üzerinden bu tüyleri temizlemek için tüy temizleyici almak zorunda kalırsınız.

Koli bandını her yerde rahatlıkla bulunan bir Koli bandı sayesinde kıyafetlerinizdeki tüylerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Firmamızda satışı yapılan koli bantları el ile kolaylıkla yırtılabilme ve güçlü yapışkan özelliği sayesinde işlerinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Baskılı koli bandı; özellikle seri üretim yapan fabrikaların kurumsallaşma adına attıkları adımların başında gelmektedir. Seri üretim yapan firmalar ürünlerini en kaliteli bir şekilde üreten firmalar, sevk esnasında kolilere koyduktan sonra koli bandı ile paketleyerek açılmasını ve zarar görmemesini sağlarlar.

Bu paketleme esnasında sıradan koli bantlarına ödediğiniz ücretle, daha kaliteli, kurumsal logonuzu ve sizi yansıtan sloganlarla en güzel bir şekilde tasarlanmış baskılı koli bandını kullanabilirsiniz.

Baskılı koli bandı kullandığınızda; ürününüz müşterilerinize kargo veya sizin araçlarınızla ulaşması neticesinde, müşterinizin gözündeki itibarınız bir katta artacak, kendisini kurumsal bir şirket güvencesi altında hissedecektir.

Baskılı koli bandı kullanmanın artı bir avantajı ise; ürününüzü sadece pazarlamayı gerçekleştirdiğiniz müşterinize değil, bu esnada firmanızı tanımayan diğer potansiyel müşteri adaylarına da tanıtmış olursunuz.

Arslan Bant’ı Sosyal Medyada Takip Edin

Arslan Bant olarak en uygun fiyatla size ürün sunabilmemiz için bize telefonla da ulaşabilirsiniz.Fiyat teklif formu;

Sohbeti Başlat
1
Hızlı İletişim
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?