Hakkımızda

Hakkımızda

Arslan Ambalaj Malzemeleri, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gurur ve heyecanını duyar.

Arslan Ambalaj, güçlü sermaye yapısı, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları çeşitli sektörlerin önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir.

İstanbul’da bulunan ve 3 ayrı tesiste faaliyetlerini yürüten Arslan Ambalaj; bu sayede müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir.

Şirketimiz profesyonel çalışanları ile çeşitli sektörlere baskılı, baskısız koli bantları, renkli bantlar, streç film ve balonlu naylon olmak üzere başlıca ambalaj ve paketleme ürünleri üretmektedir ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir.
Ürünlerinin kalitesini uzun zamandır kanıtlamış olan Arslan Ambalaj Türkiye’nin her yerine İstanbul’daki üretim tesislerinden en hızlı şekilde teslimat sağlayabilmektedir.

Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan Arslan Ambalaj; bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile sektöründe farkını hissettiren bir marka olma yolunda hızla yol almaktadır.

Arslan Ambalaj’ın hedefi orta ve uzun vadede Türkiye’de sektörün liderleri arasında kalıcı bir şekilde yer almaktır. Bu hedefe ulaşmak için de, geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de daha fazla sayıda müşteriye ulaşmayı, onlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunmayı, istikrarlı bir nakit akışı ile sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamayı hedeflemektedir.

Temel felsefesi iyi insan ilişkileri üzerine kurulu olan firmamız, ürün çeşitliliğini arttırarak, makine parkurunu genişleterek, deneyimli ve kalifiye çalışanlar istihdam ederek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemiştir.

Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir, prensibiyle çalışan Arslan Ambalaj bugün ve gelecekte sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımla, iyi çalışmalar.

Sohbeti Başlat
1
Hızlı İletişim
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?