Soru ve Görüş Bildirimi

Soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan dolayı çok mutlu oluruz.

Bize Ulaş

Dağıtım Ağımız

Author
Arslan Bant

Koli Bandı

Koli bantları günlük hayatta birçok iş alanların da kullandığımız yapıştırıcı özelliğine sahip tek tarafı tutkal sürülmüş Bopp filmlerden oluşur.
Kaliteli ve uygun fiyatlı koli bandı temin etmek ya da fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koli Bandı Fiyat Bilgisi Almak İstiyorum

Akrilik Koli Bandı

Akrilik koli bandı; , yüksek ısıya dirençli ve özellikle filmli yüzeylerde kullanım için ideal olan bir koli bandı türüdür. Diğer koli bantlarından farklı olarak zor koptuğu için bant kesme makinesi ya da dispenserlar ile kullanılması, uygulama sürecini hızlandırmaktadır. Özellikle naylon ambalajlarda yüksek performans göstermektedir. Hızlı yapışma ve güçlü tutuş elde edilmesi gereken alanlarda akrilik koli bandını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Her türlü nem koşulunda rahatlıkla kullanılabilmesi, oksidasyona karşı dirençli olması ve değişken ısılarda bile yapışkanlığını koruması nedeniyle önemli ürünlerin uzun süreli depolanması ve önemli ürünlerin zorlu kargo süreçlerinde tercih edilmelidir. Özel ithal kimyasallar kullanılması nedeniyle fiyatı diğer koli bantlarından biraz daha yüksektir.

Özellikleri ve Kullanım Alanları

Su bazlı akrilik tutkalı sayesinde sararma yapmaz. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygundur. Dış ortamlara karşı direnci yüksektir. Renk seçeneği çok fazla değildir. Şeffaf, taba, opak, beyaz ve renkli seçenekler en çok tercih edilenlerdir.

  • Koli kapatma işlemi sırasında kullanılır.
  • Ambalaj kapatma yapılır.
  • Ekleme yapılır.

Akrilik koli bandı çeşitleri farklı materyallerden üretilen ürünlerin yapıştırılmasında da kullanım için oldukça uygundur. Ani yapışma özelliğine sahip olan bantlar, kolay kolay çıkmaz. Bu sayede uzun süre kutuları veya ambalajları güven içerisinde saklama imkanına sahip olursunuz. Ürünler istenilen genişlikte ve ebatta üretilmektedir. Model yelpazesine bir göz attığınızda 45 x 100 ölçülerindeki ürünler favoriniz olacaktır. 45 mm genişliğinde, standart koli ölçülerine uygun koşullarda olduğu tespit edilmiştir. 100 mt uzunluk ise yoğun kullanım için idealdir.

Arslan Bant’ı Sosyal Medyada Takip Edin

Arslan Bant olarak en uygun fiyatla size ürün sunabilmemiz için bize telefonla da ulaşabilirsiniz.Fiyat teklif formu;

Sohbeti Başlat
1
Hızlı İletişim
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?